blank

  

 blank

Kotimaassa 2011 järjestettävät näyttelyt

 

 

Ennen näyttelyä paikan nimeä klikkaamalla pääset näyttelyn järjestäjän sivuille. Emme vastaa tietoihin myöhemmin tulleista muutoksista (ilmoittautumispäivät, tuomarimuutokset ym..), Tiedot kannattaa tarkistaa näyttelyiden virallisilta sivuilta! Näyttelyn JÄLKEEN paikan nimeä klikkaamalla pääset näyttelyn tuloksiin (mikäli tulokset on yhdistykselle toimitettu).

 

 

 = Tulosten yhteydessä on julkaistu kuva/kuvia

 

 

Tuloksia voi ilmoittaa: webmaster.ccy(a)gmail.com

 

PVM

NÄYTTELY

TUOMARI

Viim.ilm./Kuvia

9.1.

KV KAJAANI

Elina Haapaniemi

Tuloksissa kuvia

16.1.

RN ILOMANTSI

Hannu Talvi

 

22.1.

KV TURKU

Ekaterina Senashenko, Venäjä

Tuloksissa kuvia

5.2.

RN PARKANO

Tuula Savolainen

Tuloksissa kuvia

5. - 6.2.

RN KEURUU

Harry Tast

 

19.2.

RN TUUSNIEMI

Harto Stockmari

Tuloksissa kuvia

5.3.

RN JUUKA

Bo Skalin

Tuloksissa kuvia

6.3.

RN EURA

Paavo Mattila

Tuloksissa kuvia

27.3.

RN KORPILAHTI

Tanya Ahlman-Stockmari

Tuloksissa kuvia

2.4.

RN KOKEMÄKI

Pekka Teini

Tuloksissa kuvia

9.4

KV VAASA

Svein Bjarne Helgesen, Norja

Tuloksissa kuvia

22.4

KV LAHTI

Eeva Resko

Tuloksissa kuvia

23.4.

RN HARJAVALTA

Tuula Savolainen

 

24.4.

KV LAPPEENRANTA

Hanne Laine Jensen, Tanska

Tuloksissa kuvia

25.4.

RN RUOVESI

Pekka Teini

Tuloksissa kuvia

1.5.

RN LAHTI

Harri Lehkonen

Tuloksissa kuvia

7.5.

KV TAMPERE

Juha Kares

Tuloksissa kuvia

7.5.

RN TOHMAJÄRVI

Liz-Beth Liljeqvist, Ruotsi

Tuloksissa kuvia

14.5.

KR RAUMA

Maria Dekaristou, Kreikka

Tuloksissa kuvia

14.5.

RN HOLLOLA

Eeva Resko

Tuloksissa kuvia

14.5.

RN ÄÄNEKOSKI

Tanya Ahlman-Stockmari

Tuloksissa kuvia

21.5.

KV HAMINA

Maija Mäkinen

Tuloksissa kuvia

22.5.

KV HELSINKI

Walter Schicker, Saksa

Tuloksissa kuvia

22.5.

RN LAPUA

Matti Tuominen

Tuloksissa kuvia

28.5.

KR VARKAUS

Jean-Louis Grunheid, Ranska

Tuloksissa kuvia

28.5.

RN RUOVESI

Esko Nummijärvi

Tuloksissa kuvia

29.5.

KR TUURI

Jussi Liimatainen

Tuloksissa kuvia

11.6.

KR PIEKSÄMÄKI

Pirjo Aaltonen

 

12.6.

RN AURA

Pekka Teini

Tuloksissa kuvia

18.6.

KR RIIHIMÄKI

Maija Mäkinen

Tuloksissa kuvia

19.6.

KV KOTKA

Gunnel Holm

Tuloksissa kuvia

26.6.

KV ROVANIEMI

Markku Kipinä

Tuloksissa kuvia

2.7

ENLY SIIKAJOKI

F.P.A Odenkirchen Kanada

Tuloksissa kuvia

2.7.

KR TUUSULA

Annukka Paloheimo

Tuloksissa kuvia

3.7.

KR KARJAA

Juha Putkonen

 

3.7.

KR JUVA

Tuula Maija Tammelin, Tanska

Tuloksissa kuvia

3.7.

KV KOKKOLA

Natasa Blanusa, Kroatia

Tuloksissa kuvia

9.7.

KR HYVINKÄÄ

Tamara Sarmont, Valko-Venäjä

Tuloksissa kuvia

10.7.

RN KEMI

Hannu Talvi

Tuloksissa kuvia

10.7.

RN LAMMI

Mihaela Frangopol, Romania

Tuloksissa kuvia

15.7.

RN LIMINKA

Heidi Kirschbichler, Itävalta

Tuloksissa kuvia

16.7.

KR PÖYTYÄ

Saija Juutilainen

 

16.7.

KV OULU

Raisa Savander

Tuloksissa kuvia

17.7.

KV OULU

Anneli Sutela

Tuloksissa kuvia

23.7.

KV TORNIO

Hannu Talvi

Tuloksissa kuvia

24.7.

KV HELSINKI

Espen Engh, Norja

 

31.7.

KV PORI

Nemanja Jovancovic, Serbia

Tuloksissa kuvia

6.8.

RN KITTILÄ

Jukka Kuusisto

 ei ilm. choweja

6.8.

KR SAARIJÄRVI

Harry Tast

 

7.8

KV KUOPIO

Janiki Steinbock, Israel

Tuloksissa kuvia

13.8.

KR VALKEAKOSKI

Gert Christensen, Tanska

Tuloksissa kuvia

13.8.

RN SIIKAJOKI

Rainer Vuorinen

Tuloksissa kuvia

13.8.

KV JOENSUU

Esko Nummijärvi

 

14.8.

KR JOENSUU

Fernando Madeira Rodriques, Portugali

 Tuloksissa kuvia

14.8.

KR TURKU / LIETO

Gunnel Holm

Tuloksissa kuvia

20.8.

KR KOUVOLA

Jens Utke Ramsing, Tanska

Tuloksissa kuvia

21.8.

KR HEINOLA

Fred Peddie, Kanada

27.8.

RN RISTIINA

Esko Nummijärvi

27.8

KV TERVAKOSKI

Sheila Jakeman, Englanti

3.9.

RN ROVANIEMI

Leni Finne

4.9.

RN SASTAMALA

Jurate Butkiene, Liettua

4.9.

KR VANTAA

Markku Kipinä

11.9.

KR PORVOO

Paavo Mattila

17.9.

RN HYVINKÄÄ

Maija Mäkinen

25.9.

KV ECKERÖ

Zeljika F Zidar, Slovenia

29.10.

KV SEINÄJOKI

Per-Harald Nymark, Norja

19.11.

KV JYVÄSKYLÄ

Tino Pehar, Kroatia

20.11.

KV JYVÄSKYLÄ

Fredrik Nilsson, Ruotsi

3.12.

KV HELSINKI
HELSINKI WINNER-11

Ichiro Ishikawa, Japani

4.12.

KV HELSINKI, V-11
VOITTAJA-11

Vija Klucniece, Latvia

 

© 2008  ChowChow ry - Trival Oy