Chow chow yhdistys

Näyttelyt 2023

Ennen näyttelyä paikan nimeä klikkaamalla pääset näyttelyn järjestäjän sivuille. Emme vastaa tietoihin myöhemmin tulleista muutoksista (ilmoittautumispäivät, tuomarimuutokset ym…) Tiedot kannattaa tarkistaa näyttelyiden virallisilta sivuilta! Näyttelyn jälkeen paikan nimeä klikkaamalla pääset näyttelyn tuloksiin.
Tuloksia ja kuvia voi lähettää osoitteeseen webmaster.ccy(a)gmail.com

Aika Paikka Tuomaritiedot Viim. ilm.
8.1.2023 Kajaani KV Nina Janger 23.11.2022
7.12.2022
15.1.2023 Ilomantsi RN Hannu Talvi
varalla Harto Stockmari
19.12.2022
27.12.2022
4.5.2.2023 Parkano RN Tanya Ahlman-Stockmari
varalla Tuula Savolainen
3.1.2023
15.1.2023
25.2.2023 Jämijärvi RN Kimmo Mustonen
varalla Markku Kipinä
9.1.2023
23.1.2023
30.1.2023
19.3.2023 Jyväskylä / Korpilahti RN Katja Korhonen
varalla Tanya Ahlman-Stockmari
20.2.2023
27.2.2023
26.3.2023 Seinäjoki RN Hilkka Salohalla
varalla Pirjo Aaltonen
27.2.2023
6.3.2023
7.4.2023 Kitee RN Kirsi Honkanen
varalla Pirjo Aaltonen
27.2.2023
5.3.2023
8.4.2023 Lieksa RN Perttu Ståhlberg
varalla Maija Lehtonen
9.3.2023
16.3.2023
15.4.2023 Vaasa KV Hannu Talvi
varalla Elly Weijenborg-Weggemans, Alankomaat
15.2.2023
15.3.2023
21.3.2023
22.-23.4.2023 Kankaanpää RN Paavo Mattila ilm. myöh.
22.4.2023 Kiuruvesi RN Mari Lackman
22.4.2023 Pello RN ilm. myöh. 24.3.2023
23.4.2023 Lahti KV Katja Korhonen
23.4.2023 Pello RN ilm. myöh. 24.3.2023
29.4.2023 Tampere NORD Jean Lawless, Irlanti
30.4.2023 Tampere KV Hilkka Salohalla
1.5.2023 Lahti RN
6.5.2023 Tuusula RN Kimmo Mustonen
6.5.2023 Seinäjoki RN Hanna-Riina Aho
varalla Juha Putkonen
ilm. myöh.
7.5.2023 Rautjärvi RN
7.5.2023 Salo RN
7.5.2023 Sipoo RN Maarit Hassinen
7.5.2023 Raahe RN Katja Korhonen
varalla Hannele Jokisilta
14.4.2023
17.4.2023
13.5.2023 Oulainen RN Pekka Teini
varalla Reino Korpela
31.3.2023
16.4.2023
23.4.2023
13.5.2023 Helsinki KV Markku Kipinä
varalla Davor Javor, Kroatia
15.3.2023
11.4.2023
17.4.2023
13.5.2023 Sodankylä RN Sari Holopainen
14.5.2023 Varkaus NORD Arne Foss, Norja 10.4.2023
23.4.2023
1.5.2023
14.5.2023 Oulu RN Hilkka Salohalla
18.5.2023 Karvia RN Juha Putkonen
18.5.2023 Mikkeli RN
18.5.2023 Mynämäki RN
20.5.2023 Kajaani RN Juta Haranen, Viro
20.5.2023 Ruovesi RN
20.5.2023 Rauma KR
21.5.2023 Kajaani KR Katja Korhonen
21.5.2023 Seinäjoki RN
28.5.2023 Virolahti / Hamina KV Mauro Mostura, Italia
28.5.2023 Keuruu RN Tapio Kakko
4.6.2023 Espoo RN
9.6.2023 Alavus KR
10.5.2023 Hämeenlinna RN
10.6.2023 Pöytyä RN
10.6.2023 Kuusamo RN
11.6.2023 Alavus KR
11.6.2023 Pielavesi RN
11.6.2023 Lappeenranta KR
17.6.2023 Rovaniemi KV
18.6.2023 Pöytyä KR Harry Tast
18.6.2023 Virolahti KR Tino Pehar, Kroatia
24.6.2023 Jyväskylä KR
25.6.2023 Jyväskylä KV
1.7.2023 Tuusniemi RN Eva Nielsen, Ruotsi
1.7.2023 Tuusula KR Mari Pajaskoski
1.-2.7.2023 Rantasalmi KR
2.7.2023 Turku KV Katharina Round, Ranska
8.7.2023 Oulu KV
8.7.2023 Saarijärvi KR Perttu Ståhlberg
8.-9.7.2023 Kokemäki RN
9.7.2023 Oulu NORD
15.7.2023 Ruokolahti RN
15.-16.7.2023 Hyvinkää KR
16.7.2023 Tornio NORD
15.7.2023 Outokumpu RN Maija Mäkinen
22.7.2023 Kalajoki KR
22.7.2023 Suonenjoki RN
22.7.2023 Mikkeli KR
23.7.2023 Kalajoki KV Tuire Okkola
23.7.2023 Koski Tl RN
29.7.2023 Kajaani RN
29.7.2023 Pori KV
5.8.2023 Ikaalinen RN
5.8.2023 Kuopio KR Rony Doedijns, Hollanti
5.8.2023 Luumäki RN
5.8.2023 Rovaniemi RN
6.8.2023 Rovaniemi RN
6.8.2023 Luumäki KR Jetta Tschokkinen
6.8.2023 Kuopio KV Zorica Blomqvist, Ruotsi
6.8.2023 Mäntsälä RN
12.8.2023 Kuopio ENLY Mette Maj Lindorff, Tanska
12.8.2023 Taivalkoski RN
12.8.2023 Halsua RN
12.8.2023 Valkeakoski KR
13.8.2023 Turku KR
18.8.2023 Joensuu KR
19.8.2023 Joensuu KV
19.8.2023 Tampere RN
19.8.2023 Mikkeli RN
20.8.2023 Joensuu KR
26.8.2023 Kouvola KR
27.8.2023 Heinola KR
2.9.2023 Riihimäki NORD
3.9.2023 Riihimäki KV
3.9.2023 Lahti RN
9.9.2023 Jyväskylä RN
9.-10.9.2023 Porvoo KR
16.9.2023 Leppävirta RN Sari Holopainen
16.-17.9.2023 Vantaa KR
16.9.2023 Kihniö RN
23.-24.9.2023 Hyvinkää KR
30.9-1.10.2023 Eckerö KV
21.10.2023 Seinäjoki KV Jussi Liimatainen
16.12.2023 Helsinki NORD
17.12.2023 Helsinki KV