Menu

Näyttelyt 2011


Pentunäyttelyt

AikaPaikkaTuomaritiedotViim. ilm.
9.1.2011Kajaani KVElina Haapaniemi
16.1.2011Ilomantsi RNHannu Talvi
22.1.2011Turku KVEkaterina Senashenko, Venäjä
5.2.2011Parkano RNTuula Savolainen
6.2.2011Keuruu RNHarry Tast
19.2.2011Tuusniemi RNHarto Stockmari
5.3.2011Juuka RNBo Skalin
6.3.2011Eura RNPaavo Mattila
27.3.2011Korpilahti RNTanya Ahlman-Stockmari
2.4.2011Kokemäki RNPekka Teini
9.4.2011Vaasa KVSvein Bjarne Helgesen, Norja
22.4.2011Lahti KVEeva Resko
23.4.2011Harjavalta RNTuula Savolainen
24.4.2011Lappeenranta KVHanne Laine Jensen, Tanska
25.4.2011Ruovesi RNPekka Teini
1.5.2011Lahti RNHarri Lehkonen
7.5.2011Tampere KVJuha Kares
7.5.2011Tohmajärvi RNLiz-Beth Liljeqvist, Ruotsi
14.5.2011Rauma KRMaria Dekaristou, Kreikka
14.5.2011Hollola RNEeva Resko
14.5.2011Äänekoski RNTanya Ahlman-Stockmari
21.5.2011Hamina KVMaija Mäkinen
22.5.2011Helsinki KVWalter Schicker, Saksa
22.5.2011Lapua RNMatti Tuominen
28.5.2011Varkaus KRJean-Louis Grunheid, Ranska
28.5.2011Ruovesi RNEsko Nummijärvi
29.5.2011Tuuri KRJussi Liimatainen
11.6.2011Pieksämäki KRPirjo Aaltonen
12.6.2011Aura RNPekka Teini
18.6.2011Riihimäki KRMaija Mäkinen
19.6.2011Kotka KVGunnel Holm
26.6.2011Rovaniemi KVMarkku Kipinä
2.7.2011Siikajoki ENLYF.P.A Odenkirchen Kanada
2.7.2011Tuusula KRAnnukka Paloheimo
3.7.2011Karjaa KRJuha Putkonen
3.7.2011Juva KRTuula Maija Tammelin, Tanska
3.7.2011Kokkola KVNatasa Blanusa, Kroatia
9.7.2011Hyvinkää KRTamara Sarmont, Valko-Venäjä
10.7.2011Kemi RNHannu Talvi
10.7.2011Lammi RNMihaela Frangopol, Romania
15.7.2011Liminka RNHeidi Kirschbichler, Itävalta
16.7.2011Pöytyä KRSaija Juutilainen
16.7.2011Oulu KVRaisa Savander
17.7.2011Oulu KVAnneli Sutela
23.7.2011Tornio KVHannu Talvi
24.7.2011Helsinki KVEspen Engh, Norja
31.7.2011Pori KVNemanja Jovancovic, Serbia
6.8.2011Kittilä RNJukka Kuusistoei choweja
6.8.2011Saarijärvi KRHarry Tast
7.8.2011Kuopio KVJaniki Steinbock, Israel
13.8.2011Valkeakoski KRGert Christensen, Tanska
13.8.2011Siikajoki RNRainer Vuorinen
13.8.2011Joensuu KVEsko Nummijärvi
14.8.2011Joensuu KRFernando Madeira Rodriques, Portugali
14.8.2011Turku KRGunnel Holm
20.8.2011Kouvola KRJens Utke Ramsing, Tanska
21.8.2011Heinola KRFred Peddie, Kanada
27.8.2011Ristiina RNEsko Nummijärvi
27.8.2011Tervakoski KVSheila Jakeman, Englanti
3.9.2011Rovaniemi RNLeni Finne
4.9.2011Sastamala RNJurate Butkiene, Liettua
4.9.2011Vantaa KRMarkku Kipinä
11.9.2011Porvoo KRPaavo Mattila
17.9.2011Hyvinkää RNMaija Mäkinen
25.9.2011Eckerö KVZeljika F Zidar, Slovenia
29.10.2011Seinäjoki KVPer-Harald Nymark, Norja
19.11.2011Jyväskylä KVTino Pehar, Kroatia
20.11.2011Jyväskylä KVFredrik Nilsson, Ruotsi
3.12.2011Helsinki KV
Helsinki Winner 2011
Ichiro Ishikawa, Japani
4.12.2011Helsinki KV
Voittaja 2011
Vija Klucniece, Latvia

Pentunäyttelyt

AikaPaikkaTuomaritiedotViim. ilm.
15.1.2011Lohja PNJarmo Vuorinen
19.2.2011Lohja PNElina Haapaniemiei choweja
20.3.2011Lohja PNEsa Ruotsalainen
3.4.2011Lohja PNHilkka Salohallaei choweja
16.4.2011Helsinki PNJussi Liimatainen
1.5.2011Lahti PNJuha Putkonen
14.8.2011Helsinki PNKirsi Honkanen
21.8.2011Kyröskoski PNSaara Sampakoski
10.9.2011Pello PNMarjatta Pylvänäinen-Suorsaei choweja
17.9.2011Turku PNMarianne Holm
18.9.2011Lohja PNAnneli Pukkilaei choweja
24.9.2011Hämeenlinna PNTuula Savolainen
25.9.2011Tampere PNSaara Sampakoski
23.10.2011Lohja PNSaara Sampakoski
30.10.2011Lahti PNEsa Ruotsalainenei choweja
13.11.2011Helsinki PNMaija Mäkinen
26.11.2011Helsinki PNSaara Sampakoski

Näyttelytuloksia ulkomailta

Vuoden 2011 ulkomaan tulokset puuttuvat yhdistykseltä, jos sinulla on chowisi tuloksia ulkomailla järjestetyistä näyttelyistä voit lähettää ne sähköpostilla webmasterille webmaster.ccy(a)gmail.com

AikaPaikkaTuomaritiedotTulokset